Jaunumi

Aicina iedzīvotājus iesaistīties Ķeguma novada attīstībā

PPP biedrība Zied zeme 26.martā aicina Ķeguma novada iedzīvotājus dalīties ar savām idejām par apkārtējās vides un sabiedriskās dzīves attīstību reģionā iedzīvotāju seminārā – forumā. Pasākuma laikā tiks apkopoti iedzīvotāju ierosinājumi Zied zeme teritorijas attīstības stratēģijai jaunajam plānošanas periodam.

Zied zeme iepriekšējā plānošanas perioda stratēģija un tās īstenošana ir ietekmējusi teju ikvienu Ķeguma novada iedzīvotāju, jo atbalstīti pašdarbnieku kolektīvi, izglītības iestādes, labiekārtota videun papildinātasaktīvās atpūtas iespējas. Lai labāk izprastu iedzīvotāju vēlmes un vajadzības nākotnei, Zied zeme aicina visus piedalīties jaunās stratēģijas izstrādē un būt līdzatbildīgiem.

„Kaut arī iedzīvotāju iesaistīšana ir tikai viens no posmiem stratēģijas izveides procesā, tas ir ļoti nozīmīgs. Mums ir svarīgi uzklausīt un saprast iedzīvotāju viedokli, lai atbalstītu projektus un tādējādi attīstītu reģionu tā, kā to vēlas vietējie cilvēki. Vēl stratēģijas plānošanas ietvaros izvērtējam iepriekšējo darbību, aptaujājam projektu īstenotājus, bet ar apkopotajiem secinājumiem iepazīstināsim noslēguma konferencē 18.jūnijā,” stāsta Zied zeme administratīvais vadītājs Māris Cīrulis.

Pasākumā ar dziesmām, dejām un pieredzes stāstiem uzstāsies Ķeguma novada kolektīvi, kuri īstenojuši Zied zeme projektus un iedvesmos arī pārējos. Savukārt darba grupās pie nākotnes plāniem strādāt tiks aicināts ikviens iedzīvotājs. Pasākums notiks Ķeguma tautas namā ceturtdien, 26.martā, pulksten 14.00.

Semināri – forumi tiks organizēti arī Ikšķiles novadā, Lielvārdes novadā un Ogres novadā, lai iespējami plaši izzinātu iedzīvotāju vēlmes biedrības Zied zeme stratēģijai.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Ilzi Staģīti, rakstot ilze@ziedzeme.lv vai zvanot 26467949.

 

Informāciju sagatavoja

Aija Upleja,

LEAD. Korporatīvā komunikācija

E. Aija.upleja@lead.lv

T.29767615

 

 

Svētku salūts

 

 C:\Users\Rita\Desktop\871a4005d993b46224a9aa2ba5e56c4e.jpg

 

 

Sākumlapas

 

 

 

 


This free Dreamweaver template created by JustDreamweaver.com