Jaunumi

9.augustā Birzgales pagasta svētki
„Zem varavīksnes tilta”
 

9:00 Svētku atklāšana sporta laukumā.
9:10-13:00 Sporta aktivitātes „Veselā miesā, vesels gars!” sporta laukumā.
13:30-16:00 „Mūsu ielas, mājas ziedu feja”. Aicinām pagasta iedzīvotājus piedalīties ziedu, dabas materiālu paklāju, skulptūru veidošanā „Rūķu” parkā. Paklājs, skulptūra, kurš saņems visvairāk balsu, tiks pie balvas.
11:00 Ekskursija pa Birzgali „Pa barona takām”. Ekskursijai pieteikties līdz 07.08. pie muzeja vadītājas Dainas.
14:00 „Ciskudriļļu jampadracis” . Ja tu esi liels vai mazs un ja tev ir savs ciskudrillis      ( velosipēds), tad nāc un piedalies parādē vai velo braucienā. Ciskudrillim un pašam jābūt interesanti noformētam. Pulcēšanās pie „Rūķu” muzeja.
15:00-18:00  „Rūķu’’ parkā darbosies radošās darbnīcas „Ar basām kājām, pa varavīksnes krāsām”. Jauniešu centra teltī:„Mati mana rota”, mūzikas instrumentu izgatavošana, seju krāsošana u.c. Biedrība „JADARA”: tamborēšanas sacensības, lukturīšu izgatavošana, akcija „Ragavas taisa vasarā „ adīsim apģērbus kokiem, zīmēšana uz asfalta u.c
15:00 „Lielais saimes galds”, pusdienas visiem kopā. Jau izsenis zināms, ka kompānijā ir labāka ēstgriba. Tad pagatavo mājās ko īpašu, ar ko pārsteigt citus un nāc kopā pusdienot. Bukstiņbiezputra garantēta.
15:00-17:00 Bezmaksas izjādes ar zirgiem „Rūķu” parkā
17:00 Pie muzeja „Rūķi” aicinām uz tikšanos ar Vitu Štelmaheri, kura ir vairāku bērniem un visai ģimenei lasāmu grāmatu autore. Piemēram, „Piglas stāsti” ir par ruksīti, arī par rakstnieces sunīti, kuru viņa vienmēr ņem līdzi tiekoties ar lasītājiem. Tapis arī atraktīvs ceļvedis bērniem „Es dzīvoju Latvijā”. Ogres grāmatnīca „Auseklis” pievienosies autorei un piedāvās minētās grāmatas ar svētku atlaidi. Protams, būs iespēja saņemt Vitas Štelmaheres autogrāfu.
19:45 Dienas pasākumu uzvarētāju sumināšana.
20:00 Svētku koncerts. Uzstāsies „Laimas muzykanti” vai tautā vairāk zināmā Uškānu ģimene no Latgales.
22:00 Balle. Spēlēs grupa „Brīvdiena”.
23:00 „Laternu stunda”. Aicināti visi uz „Rūķu’’ parku, ņemam līdzi gaisa jeb debesu laternu, un visi kopā palaidīsim gaisā svētku salūtu. Arī radošajās darbnīcās izgatavotās laternas izvietosim „Rūķu” parkā. Sīkāka informācija pa tālruni 29424612


S
ākumlapas

 

 

 

 

 


This free Dreamweaver template created by JustDreamweaver.com